Nakon završetka grupne faze, započeo je eliminacijski dio malonogometne Pan Zimske lige. Zimsku ligu organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su joj medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

Danas su odigrane četiri utakmice šesnaestine finala seniora te dvije utakmice četvrtine finala u veteranskoj comfort konkurenciji.

U vrlo zanimljivoj utakmici na otvaranju današnjeg dana Staklarski Obrt Berta je u posljednjim trenucima utakmice postigao pobjedonosni pogodak kojim su s 4:3 iz daljnjeg natjecanja izbacili OPG Slatina Pikovu Damu.

U drugome današanjem veteranskom susretu momčad Veterani Starigrad u drugom je poluvremenu slomila Active Commerce te je s konačnih 5:1 prošla dalje.

U seniorskoj konkurenciji uvjerljive pobjede postigli su Renta Car Family Food Cambio i Superprint Big Bang.

CB Guliver dobro se držao protiv AC Jesenović no “gosti” su ovaj put bili uspješniji pobijedivši 3:1.

U posljednjem susretu dana MNK Cvjetno Poliklinika Milojević je s 2:0 bila bolja od CB Blic.