Snimio Mario Perlok
Večeras smo doznali polufinaliste Pan Zimske lige u seniorskoj konkurenciji, a znamo i koja je ekipa u veteranskoj pro konkurenciji odnijela 8000 kuna.

Posljednji vikend ovogodišnje Pan Zimske lige donio nam je mnoga uzbuđenja na parketu Sportske dvorane Srednje škole, a velika završnica u seniorskoj konkureciji tek je pred nama.

Danas su odigrane četvrtfinalne utakmice u seniorskoj konkurenciji dok su veterani u pro konkurenciji odigrali utakmice za treće i prvo mjesto.

U utakmici za treće mjesto ekipa www.kudumija.hr s 3:0 je nadigrala Editom Trophy.

U zanimljivoj finalnoj utakmici CB Active je s minimalnih 1:0 pobijedio OPG Radiček Niko Trade. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Vladimir Dragosavljević na asistenciju Nikole Šafarića.

Pojedinačne nagrade otišle su u ruke pobjedničke momčadi. Najbolji strijelac turnira je Vladimir Dragosavljević, najbolji vratar Vedran Petrović a titulu najboljeg igrača turnira ponio je Nikola Šafarić.

U seniorskoj konkurenciji odigrane su utakmice četvrtfinala.

Aso Ponos je s 3:1 iz daljnjeg natjecanja izbacio Klikaj.hr/CB Lavernu te će sutra u polufinalu igrati protiv ekipe K Joži / Stolarija i modelarstvo Novak koja je s 2:1 pobijedila Playbox Mr. Jack.

Superprint Big Bang je tek nakon lutrije sedmeraca izbacio Rent a Car Family Old Cambio te će se za finale boriti protiv ekipe AC Jesenović koja je tek nakon raspucavanja sedmaraca prošla Art metale Junajted.

Pan Zimska liga 2019./2020.

Subota, 11. siječnja
Seniori – četvrtfinala
ASO Ponos – Klikaj.hr/CB Laverna 3:1
Rent a Car Family Old Cambio – Superprint Big Bang 1:1 (2:3 – pen)
Veterani pro za 3. mjesto
18:20 www.kudumija.hr – Editom Trophy 3:0
Veterani pro za 1. mjesto
19:00 CB Active – OPG Radiček & Niko Trade 1:0
Seniori – četvrtfinala
CB K Joži / Stolarija i modelarstvo Novak – Playbox Mr. Jack 2:1
AC Jesenović – Art metali Junajted 3:3 (6:5 – pen)

Nedjelja, 12. siječnja
Seniori – polufinala
16:00 Aso Ponos – K Joži / Stolarija i modelarstvo Novak
16:50 Superprint Big Bang – AC Jesenović
17:40 Mlađi pioniri finale
18:10 Stariji pioniri finale
18:35 Seniori za 3. mjesto
Podjela priznanja pionirima
Nastup: Matej Veličanstveni
19:45 Seniori za 1. mjesto
20:40 Proglašenje pobjednika Pan Zimske lige i najboljih pojedinaca