Snimio Mario Perlok
Večeras su odigrane posljednje utakmice po skupinama veteranskog i seniorskog dijela ovogodišnje Pan Zimske lige.

Ekipa Playboxa je s večerašnjih 8:0 protiv Stridon Prometa potvrdila prvo mjesto u neizvjesnoj skupini H, gdje su osvojili šest bodova, isto koliko imaju i AC Jesenović i MNK Cvjetno Poliklinika Milojević.

Trgovine i Pekare Dergez došli su do bodova protiv Mladost 17 Preloga bez borbe na terenu.

CB Guliver je s 3:1 bio bolji od Robin Marketa dok je Ritz Klub remizirao s CB Forum.

Veterani Osvita upisali su i treću pobjedu u skupini gdje su s 4:1 nadigrali Bimbo.

Ekipa Editom Trophy večeras je odigrala dva susreta i u oba je bila uspješna.

Momčad OPG Radiček Niko Trade je s 6:2 pobijedila Veterane NK Križevci.

Ponedjeljak, 30. prosinac

PLAYBOX – STRIDON PROMET 8:0
TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – MLADOST 17 PRELOG 5:0 bb
ROBIN MARKETI 0–24 – CB GULIVER 1:3
RITZ KLUB – CB FORUM 2:2
BOEMI KOTORIBA – ZIP WDF 3:1
BIMBO – VETERANI OSVIT 1:4
MAVIK–MESNICE MARTINJAK – EDITOM TROPHY 1:7
OPG RADIČEK NIKO TRADE – VETERANI NK KRIŽEVCI 6:2
SIVEC TRANS – EDITOM TROPHY 1:2

RASPORED PAN ZIMSKA LIGA

02.01. ČETVRTAK:
4 SENIORI 1/16 + 2 VETERANI COMFORT 1/4 (Utakmice počinju u 17:30, 18:05, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40)

03.01. PETAK:
4 SENIORI 1/16 + 2 VETERANI COMFORT 1/4 (Utakmice počinju u 17:30, 18:05, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40)

04.01. SUBOTA
10 ŽENA A GRUPA + 4 SENIORA 1/16 + 2 VETRANI PRO 1/2

13:00 ŽNK LEPOGLAVA – EKIPA
13:25 NŠ ČAKOVEC 2 – METEORA FUTSAL
13:50 NŠ ČAKOVEC 1 – ŽNK LEPOGLAVA
14:15 EKIPA – NŠ ČAKOVEC 2
14:40 SENIORI 1/16
15:15 SENIORI 1/16
15:55 NŠ ČAKOVEC 2 – NŠ ČAKOVEC 1
16:20 METEORA FUTSAL – EKIPA
16:45 ŽNK LEPOGLAVA – NŠ ČAKOVEC 2
17:10 NŠ ČAKOVEC 1 – METEORA FUTSAL
17:35 VETERANI PRO 1/2
18:15 METEORA FUTSAL – ŽNK LEPOGLAVA
18:40 EKIPA – NŠ ČAKOVEC 1
19:10 VETERANI PRO 1/2
19:45 SENIORI 1/16
20:20 SENIORI 1/16

05.01. NEDJELJA
6 ŽENA B GRUPA + 4 SENIORA 1/16 + 2 COMFORT 1/2

15:00 AGRAM – ŽNK VIKTORI Poljana Lekinička
15:25 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – KKC PIXEL
15:50 SENIORI 1/16
16:30 SENIORI 1/16
17:10 ŽNK VIKTORI – KKC PIXEL
17:35 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – AGRAM
18:00 VETERANI COMFORT 1/2
18:35 VETERANI COMFORT 1/2
19:10 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – ŽNK VIKTORI
19:35 KKC PIXEL – AGRAM
20:00 SENIORI 1/16
20:40 SENIORI 1/16

06.01. PONEDJELJAK
8 SENIORI 1/8 (Utakmice su na rasporedu u 16:00, 16:40, 17:20, 18:00, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40

10.01. PETAK
4 ŽENE FINALE + 2 VETERANI COMFORT FINALE

18:00 ŽENE 1/2
18:25 ŽENE 1/2
19:00 COMFORT ZA 3. MJESTO
19:40 COMFORT ZA 1. MJESTO
20:20 ŽENE ZA 3. MJESTO
20:45 ŽENE ZA 1. MJESTO
21:20 PODJELA COMFORT + PODJELA ŽENE

11.01. SUBOTA
4 SENIORI 1/4 + 2 VETERANI PRO FINALA

16:30 SENIORI 1/4
17:25 SENIORI 1/4
18:20 VETERANI PRO ZA 3. MJESTO
19:00 VETERANI PRO ZA 1. MJESTO
19:45 SENIORI 1/4
20:35 SENIORI 1/4

12.01. NEDJELJA
4 SENIORI FINALE + 2 PIONIRI FINALE

16:00 SENIORI 1/2
16:50 SENIORI 1/2
17:40 MLAĐI PIONIRI FINALE
18:10 STARIJI PIONIRI FINALE
18:35 SENIORI ZA 3. MJESTO
19:30 SENIORI ZA 1. MJESTO
20:30 PODJELA PIONIRA I SENIORA