Snimio Mario Perlok
Nove utakmice Pan Zimske lige, malonogometnog natjecanja koje organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su mu medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info, nastavlja se u četvrtak.

Utakmice se na Badnjak i Božić ne igraju. Nakon dvodnevne stanke malonogometni spektakl će se nastaviti u četvrtak, na Štefanje.

U nastavku donosimo raspored utakmica od četvrtka, 26. prosinca do ponedjeljka, 30. prosinca.

Jučerašnje rezultate i veliku fotogaleriju pogledajte ovdje.

Četvrtak, 26. prosinac; GRUPA

15:30 STAKLARSKI OBRT BERTA – BIMBO comfort C
16:05 NK SLOGA – LEGRAD comfort D
16:40 ROMANTIČARI – OPG SLATINA PIKOVA DAMA comfort D
17:15 INDUCTA ++ – TISKARA BOOM comfort A
17:50 ACTIVE COMMERCE – PIZZERIA FOKUS 048 comfort B
18:25 EMERKATO.HR – BOEMI KOTORIBA C
19:00 AUTOLIMARIJA NEMČIĆ – SPORT DOLENEC E
19:35 LUNAR – VETERANI STARIGRAD comfort A
20:10 MOD GRADNJA – ACTIVE CB G
20:45 CB ACTIVE – SIVEC TRANS pro A

Petak, 27. prosinac; GRUPA

16:00 STAKLARSKI OBRT BERTA – NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI comfort C
16:35 ACTIVE COMMERCE – PEKARA ZRINSKI comfort B
17:10 OPG SLATINA PIKOVA DAMA – NK SLOGA comfort D
17:45 VINTAGE BAR UNIJA BETON – PETGRAD D
18:20 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA – ZIP WDF C
18:55 ACTIVE CB – INTERSPAR G
19:30 ROMANTIČARI – LEGRAD comfort D
20:05 PIZZERIA GROF – CB BLIC F
20:40 CB ACTIVE – EDITOM TROPHY pro A

Subota, 28. prosinac; GRUPA

13:00 LUNAR – INDUCTA ++ comfort A
13:35 CB GULIVER – PETGRAD D
14:10 WWW.KUDUMIJA.HR – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
14:45 ROBIN MARKETI 0 – 24 – PETGRAD D
15:20 RESTORAN KATARZA – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
15:55 RESTORAN KATARZA – WWW.KUDUMIJA.HR pro B
16:30 CARLSBERG TEAM – H.E.S. I
17:05 PSV – LEGE F
17:40 TISKARA BOOM – VETERANI STARIGRAD comfort A
18:15 CB FORUM – MLADOST 17 PRELOG J
18:50 TOP CONSULT GRUPA – AUTOLIMARIJA NEMČIĆ E
19:25 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – CB FORUM J
20:00 EMERKATO.HR – ZIP WDF C
20:35 PIZZERIA FOKUS 048 – OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA comfort B

Nedjelja, 29. prosinac; GRUPA

14:00 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA – PEKARA ZRINSKI comfort B
14:35 VETERANI OSVIT – NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI comfort C
15:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – STRIDON PROMET H
15:45 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – PLAYBOX H
16:20 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA – KLIKAJ.HR CB LAVERNA I
16:55 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – AC JESENOVIĆ H
17:30 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE – RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 A
18:05 PLAYBOX – AC JESENOVIĆ H
18:40 TENNESSEE BAR B7 – K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK A
19:15 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 – TENNESSEE BAR B7 A
19:50 RESTORAN KATARZA – OPG RADIČEK NIKO TRADE pro B
20:25 CB ACTIVE – MAVIK – MESNICE MARTINJAK pro A

Ponedjeljak, 30. prosinac; GRUPA

16:00 BIMBO – VETERANI OSVIT comfort C
16:35 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – MLADOST 17 PRELOG J
17:10 ROBIN MARKETI 0 – 24 – CB GULIVER D
17:45 RITZ KLUB – CB FORUM J
18:20 BOEMI KOTORIBA – ZIP WDF C
18:55 PLAYBOX – STRIDON PROMET H
19:30 MAVIK – MESNICE MARTINJAK – EDITOM TROPHY pro A
20:05 OPG RADIČEK NIKO TRADE – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
20:40 SIVEC TRANS – EDITOM TROPHY pro A