Snimio Mario Perlok
Nakon završetka grupne faze, eliminacijski dio malonogometne Pan Zimske lige počinje već ovog četvrtka, 2. siječnja. Zimsku ligu organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su joj medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

U četvrtak nas tako čekaju prve utakmice šesnaestine finala u seniorskoj konkurenciji. Podsjetimo, utakmice Zimske lige igraju se u srednjoškolskoj dvorani.

Rezultate utakmica odigranih sinoć možete vidjeti ovdje.

Četvrtak, 2. siječanj
17:30 OPG SLATINA PIKOVA DAMA – STAKLARSKI OBRT BERTA comfort
18:05 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO – H. E. S.
18:40 ACTIVE COMMERCE – VETERANI STARIGRAD comfort
19:20 CB GULIVER – AC JESENOVIĆ
20:00 SUPERPRINT BIG BANG – JURA OBRT
20:40 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – CB BLIC

Petak, 3. siječanj
17:30 TOP CONSULT GRUPA – CB FORUM
18:05 PIZZERIA GROF – KLIKAJ.HR CB LAVERNA
18:40 LUNAR – PEKARA ZRINSKI comfort
19:20 ART METALI JUNAJTED – SPORT DOLENEC
20:00 VETERANI OSVIT – ROMANTIČARI comfort
20:40 ASO PONOS – EMERKATO.HR

Subota, 4. siječnja – ažurirano
14:40 PSV – Carlsberg Team
15:15 Playbox Mr. Jack – CB Active
15:55 ŽNK Lepoglava – NŠ Čakovec 1 (žene)
16:20 NŠ Čakovec 2 – Meteora Futsal (žene)
16:45 ŽNK Lepoglava – Meteora Futsal (žene)
17:10 OPG Radiček Niko Trade – Editom Trophy (pro)
17:45 NŠ Čakovec 1 – NŠ Čakovec 2 (žene)
18:15 ŽNK Lepoglava – NŠ Čakovec 2 (žene)
18:40 Meteora Futsal – NŠ Čakovec 1 (žene)
19:10 CB Active – www.kudumija.hr (pro)
19:45 Mod gradnja – Petgrad
20:20 Ritz Club – Boemi Kotoriba

Nedjelja, 5. siječanj
15:00 AGRAM – ŽNK VIKTORI žene
15:25 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – KKC PIXEL žene
15:50 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA – FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE
16:30 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 – TRGOVINE I PEKARE DERGEZ
17:10 ŽNK VIKTORI – KKC PIXEL žene
17:35 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – AGRAM žene
18:00 VETERANI COMFORT 1/2
18:35 VETERANI COMFORT 1/2
19:10 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – ŽNK VIKTORI žene
19:35 KKC PIXEL – AGRAM žene
20:00 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA – K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK
20:40 VINTAGE BAR UNIJA BETON – ROBIN MARKETI 0 – 24