Detalj s prošlogodišnjeg natjecanja
U sklopu malonogometne Pan Zimske lige, koja je večeras započela u sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica, i ove se godine igra Memorijal profesora Branimira Jedvaja za mlađe i starije pionire.

Organizator Zimske lige, Udruga za mali nogomet Koprivnica, objavila je raspored momčadi po skupinama i parove za prva dva dana turnira.

Memorijalni turnir počinje sutra ujutro u 8 sati, a nastavlja se u nedjelju. Cjelokupni raspored pogledajte u nastavku.

Skupine:

MLAĐI PIONIRI

GRUPA A – MLAĐI PIONIRI
1. ŠSD ISKRA KOP. IVANEC
2. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI
3. NK TOMISLAV DRNJE

GRUPA B – MLAĐI PIONIRI
1. NK PODRAVINA I
2. NK SLAVEN BELUPO 2008.
3. OŠ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA

GRUPA C – MLAĐI PIONIRI
1. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC I
2. NOG. CENTAR SVETI ĐURĐ
3. OŠ ĐURO ESTER

GRUPA D – MLAĐI PIONIRI
1. NK SLAVEN BELUPO 2007.
2. NK PODRAVINA II
3. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC II

STARIJI PIONIRI

GRUPA A – STARIJI PIONIRI
1. NK SLAVEN BELUPO 2005. I
2. ŠSD ISKRA KOP. IVANEC
3. NK PODRAVINA LUDBREG I
4. NK STARIGRAD

GRUPA B – STARIJI PIONIRI
1. NK SLAVEN BELUPO 2005. II
2. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI
3. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC
4. OŠ M.P.MIŠKINA ĐELEKOVEC

GRUPA C – STARIJI PIONIRI
1. NK SLAVEN BELUPO 2006.
2. NK PODRAVINA LUDBREG II
3. NK TOMISLAV DRNJE
4. OŠ ANDRIJA PALMOVIĆ RASINJA

GRUPA D – STARIJI PIONIRI
1. NK MLADOST MOLVE
2. OŠ BRAĆA RADIĆ
3. OŠ ĐURO ESTER
4. NK MOČILE

Raspored natjecanja:

Subota, 21. prosinac

8.00 NK SLAVEN B. 2005 I – NK STARIGRAD – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
8.20 ŠSD ISKRA – PODRAVINA I – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
8.40 NK SLAVEN B. 2005 II – OŠ MPM ĐELEKOVEC – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
9.00 OŠ ANG – NK GRANIČAR Đ. – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
9.20 NK SLAVEN B. 2005 I – ŠSD ISKRA – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
9.40 NK PODRAVINA I – NK STARIGRAD – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
10.00 NK SLAVEN B. 2005 II – OŠ ANG – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
10.20 NK GRANIČAR Đ. – OŠ MPM ĐELEKOVEC – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
10.40 NK SLAVEN B. 2005 I – NK PODRAVINA I – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
11.00 ŠSD ISKRA – NK STARIGRAD – STARIJI PIONIRI: GRUPA A
11.20 NK SLAVEN B. 2005 II – NK GRANIČAR Đ. – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
11.40 OŠ ANG – OŠ MPM ĐELEKOVEC – STARIJI PIONIRI: GRUPA B
12.00 NK SLAVEN B. 2006 – OŠ A.PALMOVIĆ RASINJA – STARIJI PIONIRI: GRUPA C
12.20 NK PODRAVINA II – NK TOMISLAV DRNJE – STARIJI PIONIRI: GRUPA C
12.40 ŠSD ISKRA – OŠ ANG – MLAĐI PIONIRI: GRUPA A
13.00 NK SLAVEN B. 2006 – NK PODRAVINA II – STARIJI PIONIRI: GRUPA C
13.20 ŠSD ISKRA – NK TOMISLAV DRNJE – MLAĐI PIONIRI: GRUPA A
13.40 NK TOMISLAV DRNJE – OŠ A.PALMOVIĆ RASINJA – STARIJI PIONIRI: GRUPA C
14.00 OŠ ANG – NK TOMISLAV DRNJE – MLAĐI PIONIRI: GRUPA A
14.20 NK PODRAVINA II – OŠ A.PALMOVIĆ RASINJA – STARIJI PIONIRI: GRUPA C
14.40 NK SLAVEN B. 2006 – NK TOMISLAV DRNJE – STARIJI PIONIRI: GRUPA C

Nedjelja, 22. prosinac

8.00 NK PODRAVINA I – NK SLAVEN B. 2008 – MLAĐI PIONIRI: GRUPA B
8.20 NK GRANIČAR Đ. I – OŠ ĐURO ESTER – MLAĐI PIONIRI: GRUPA C
8.40 NK PODRAVINA I – OŠ BRAĆA RADIĆ – MLAĐI PIONIRI: GRUPA B
9.00 OŠ ĐURO ESTER – NC SV.ĐURĐ – MLAĐI PIONIRI: GRUPA C
9.20 OŠ BRAĆA RADIĆ – NK SLAVEN B. 2008 – MLAĐI PIONIRI: GRUPA B
9.40 NC SV.ĐURĐ – NK GRANIČAR Đ. I – MLAĐI PIONIRI: GRUPA C
10.00 NK SLAVEN B. 2007 – NK GRANIČAR Đ. II – MLAĐI PIONIRI: GRUPA D
10.20 NK MLADOST MOLVE –NK MOČILE – STARIJI PIONIRI: GRUPA D
10.40 OŠ ĐURO ESTER – OŠ BRAĆA RADIĆ – STARIJI PIONIRI: GRUPA D
11.00 NK PODRAVINA II – NK SLAVEN B. 2007 – MLAĐI PIONIRI: GRUPA D
11.20 OŠ BRAĆA RADIĆ – NK MLADOST MOLVE – STARIJI PIONIRI: GRUPA D
11.40 NK MOČILE – OŠ ĐURO ESTER – STARIJI PIONIRI: GRUPA D
12.00 NK GRANIČAR Đ. II – NK PODRAVINA II – MLAĐI PIONIRI: GRUPA D
12.20 NK MLADOST MOLVE – OŠ ĐURO ESTER – STARIJI PIONIRI: GRUPA D
12.40 OŠ BRAĆA RADIĆ – NK MOČILE – STARIJI PIONIRI: GRUPA D