FOTO/VIDEO: VELIKO SLAVLJE Slaven Belupo pobijedio Goricu i prošao u polufinale Kupa

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su u gostima Goricu u utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa. Rezultat je bio 2:1 za Farmaceute.

U prvom sastavu krenuo je Božić umjesto Nowaka. Slaven je poveo u 11. minuti: Glavčić je centrirao iz kornera i pogodio Mikulića koji je glavom uputio loptu u mrežu. Gorica je pritiskala do kraja poluvremena, ali Slavenova obrana na čelu s Filipovićem bila je sigurna. Izjednačio je Ndiaye u 53. minuti, no Krstanović je u 75. zabio za konačnih 2:1.

Slaven Belupo već u subotu ponovno gostuje u Velikoj Gorici, ovoga puta u 18. kolu Hrvatski Telekom Prve lige.