Plivači Cerina odlični na natjecanju u Čakovcu, Damjan Domanovac isplivao rekord mitinga

Plivači koprivničkog Plivačkog klub Cerine sudjelovali su na 4. memorijalu ‘Anto Dragić’ u Čakovcu. U Koprivnicu su se vratili s četiri medalje i odličnim rezultatima.

Na natjecanju je svoj klub predstavljalo 13 plivača pod vodstvom trenerica Martine Gregurek i Lane Kovač.

Damjan Domanovac je osvojio tri zlatne medalje – u disciplinama na 50, 100 i 200 metara prsno. Imao je najbolji zbroj rezultata u svojoj kategoriji, te je svojim rezultatom oborio i rekord mitinga na 50 metara prsno.

Luka Brumec je osvojio brončanu medalju na 100 metara leđno, te je bio četvrti u disciplini 100 metara slobodno. Osvojio je i 6 mjesto na 50 metara slobodno i 50 metara leđno.

Ivan Sinjeri je bio 6. na 50 metara leptir te na 5. na 100 metara slobodno.

Rea Šiljak je bila peta na 50 metara prsno i 6. na 100 metara prsno.

U Čakovcu su nastupali još i Patrik Dolenčić, Katja Koščak, Tara Oroz, Marko Franjo, Luka Jerčinović, Jan Hojsak, Karlo Rajn, Fran Katar i Petar Ferčec, koji su znatno popravili svoje rezultate.