Četvrtak, 25. travnja 2024.

Plivači Cerina upisali nove dobre rezultate na ‘Svetom Nikoli’ u Varaždinu

Članice i članovi Plivačkog kluba Cerine i ove su godine sudjelovali na međunarodnom mini Grand Prix mitingu ‘Sveti Nikola’ u Varaždinu.

Natjecanje je održano na gradskim bazenima u Varaždinu 7. i 8. prosinca, a bilo mu je to deveto izdanje.

Među više od 300 plivačica i plivača iz 20 klubova, boje Cerina u kategorijama mlađih kadeta i kadeta branili su Tara OrozKatja KoščakPatrik JagustinLuka BrunecMarko FranjoPavel Pahek RemenarDamjan DomanovacPetar FerčecKarlo Rajn. Pratili su ih trenerica Martina Gregurek i trener Predrag Žagar.

Damjan Domanovac osvojio je drugo mjesto na 200 metara prsno među kadetima. Vrijeme od 2 minute, 41 sekunde i 52 stotinke donijelo mu je A limit za nastup na Prvenstvu Hrvatske za kadete, a svoj dosadašnji rekord poboljšao je za čak osam sekundi. Uz to bio je četvrti na 100 metara prsno.

Pavel Pahek Remenar bio je osmi na 100 m leđno, deveti na 100 m prsno i šesti na 200 m leđno. Luka Brunec osvojio je šesto mjesto na 200 m mješovito, a Katja Koščak bila je sedma na 100 m leptir.

Damjan Domanovac i Pavel Pahek Remenar. Foto: PK Cerine
Damjan Domanovac. Foto: PK Cerine