Snimio Mario Perlok
Peti dan malonogometnog natjecanja Pan Zimske lige koja se igra pod medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i portala Drava.info bio je skoro pa rezerviran za veteranska natjecanja. Od deset odigranih utakmica čak njih sedam odigrali su veterani.

Prvi su na teren izašli Staklarski obrt Berta i Bimbo gdje je Bimbo poražen s 4:0.

Nakon njih veterani Legrada su bili bolji od NK Sloge pobijedivši 2:1.

OPG Slatina Pikova Dama pobijedila je Romantičare s 3:1.

Danas su vrlo aktivni bili malonogometaši Activa koji su igrali u sve tri konkurencije.

Prvo su u veteranima comfort pobijedili Pizzeriu Fokus 048 rezultatom 2:0. Nešto kasnije na teren je izašla seniorska ekipa koja je teško stradala protiv ekipe MOD Gradnje izgubivši 8:2 a u posljednjoj utakmici večeri u veteranskoj pro konkurenciji odigrali su susret bez pogodaka protiv Sivec Transa.

Ekipa Emerkato.hr pobijedila je Boeme Kotoriba s 2:1 dok je u dvoboju koprivničkih malonogometaša Sport Dolenec s 6:0 nadigrao Autolimariju Nemčić.

Veterani Lunara iz Ludbrega s 2:0 su pobijedili veterane Starigrada.

Natjecanja na Pan Zimskoj ligi nastavljaju se u petak.

Četvrtak, 26. prosinac

STAKLARSKI OBRT BERTA – BIMBO 4:0
NK SLOGA – LEGRAD 1:2
ROMANTIČARI – OPG SLATINA PIKOVA DAMA 1:3
INDUCTA ++ – TISKARA BOOM 3:2
ACTIVE COMMERCE – PIZZERIA FOKUS 048 2:0
EMERKATO.HR – BOEMI KOTORIBA 2:1
AUTOLIMARIJA NEMČIĆ – SPORT DOLENEC 0:6
LUNAR – VETERANI STARIGRAD 2:0
MOD GRADNJA – ACTIVE CB 8:2
CB ACTIVE – SIVEC TRANS 0:0

Petak, 27. prosinac; GRUPA

16:00 STAKLARSKI OBRT BERTA – NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI comfort C
16:35 ACTIVE COMMERCE – PEKARA ZRINSKI comfort B
17:10 OPG SLATINA PIKOVA DAMA – NK SLOGA comfort D
17:45 VINTAGE BAR UNIJA BETON – PETGRAD D
18:20 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA – ZIP WDF C
18:55 ACTIVE CB – INTERSPAR G
19:30 ROMANTIČARI – LEGRAD comfort D
20:05 PIZZERIA GROF – CB BLIC F
20:40 CB ACTIVE – EDITOM TROPHY pro A

Subota, 28. prosinac; GRUPA

13:00 LUNAR – INDUCTA ++ comfort A
13:35 CB GULIVER – PETGRAD D
14:10 WWW.KUDUMIJA.HR – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
14:45 ROBIN MARKETI 0 – 24 – PETGRAD D
15:20 RESTORAN KATARZA – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
15:55 RESTORAN KATARZA – WWW.KUDUMIJA.HR pro B
16:30 CARLSBERG TEAM – H.E.S. I
17:05 PSV – LEGE F
17:40 TISKARA BOOM – VETERANI STARIGRAD comfort A
18:15 CB FORUM – MLADOST 17 PRELOG J
18:50 TOP CONSULT GRUPA – AUTOLIMARIJA NEMČIĆ E
19:25 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – CB FORUM J
20:00 EMERKATO.HR – ZIP WDF C
20:35 PIZZERIA FOKUS 048 – OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA comfort B

Nedjelja, 29. prosinac; GRUPA

14:00 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA – PEKARA ZRINSKI comfort B
14:35 VETERANI OSVIT – NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI comfort C
15:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – STRIDON PROMET H
15:45 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – PLAYBOX H
16:20 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA – KLIKAJ.HR CB LAVERNA I
16:55 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – AC JESENOVIĆ H
17:30 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE – RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 A
18:05 PLAYBOX – AC JESENOVIĆ H
18:40 TENNESSEE BAR B7 – K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK A
19:15 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 – TENNESSEE BAR B7 A
19:50 RESTORAN KATARZA – OPG RADIČEK NIKO TRADE pro B
20:25 CB ACTIVE – MAVIK – MESNICE MARTINJAK pro A

Ponedjeljak, 30. prosinac; GRUPA

16:00 BIMBO – VETERANI OSVIT comfort C
16:35 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – MLADOST 17 PRELOG J
17:10 ROBIN MARKETI 0 – 24 – CB GULIVER D
17:45 RITZ KLUB – CB FORUM J
18:20 BOEMI KOTORIBA – ZIP WDF C
18:55 PLAYBOX – STRIDON PROMET H
19:30 MAVIK – MESNICE MARTINJAK – EDITOM TROPHY pro A
20:05 OPG RADIČEK NIKO TRADE – VETERANI NK KRIŽEVCI pro B
20:40 SIVEC TRANS – EDITOM TROPHY pro A