Utorak, 16. travnja 2024.

ĐURĐEVAČKI BOŽIĆ Ekipa Radio Drave upisala pobjedu, Ćiro Betoni najuvjerljiviji

Započelo je i malonogometno nadmetanje na Đurđevačkom Božiću. Danas je odigrano šest susreta.

Nakon što su u petak na otvaranju koprivničke Pan Zimske Lige savladali ekipu K Joži Modelarstvo Novak naša malonogometna ekipa bila je uspješna i na startu turnira u Đurđevcu. U najboljem ogledu dana savladali su ekipu Top Consult, prošlogodišnjeg pobjednika turnira. Rezultat je bio 4:2. Poveli su naši dečki golom Mihaela Mlinarića na asistenciju Luke Ernečića. Tim rezultatom se otišlo na kratki predah. U prvih pet minuta drugog dijela dečki iz Zagreba okreću tekmu i vode sa 2:1 u 22.minuti. Nakon toga dva brza gola Mlinarića i Krunoslava Srbljinovića. U posljednjoj minuti točku na i stavlja Filip Hlevnjak golom za 4:2.

Najuvjerljiviju pobjedu dana postigla je momčad Ćiro Betoni koja je s 10:2 nadigrala Ratel.