Srijeda, 27. ožujka 2024.

Slavenovi juniori tijesno izgubili od Dinama

Juniori Slaven Belupa poraženi su s golom razlike u gostima kod svojih vršnjaka iz zagrebačkog Dinama na Maksimiru u susretu 13. kola Prve lige.

Rezultat utakmice bio je 2:1. Dinamovci su poveli u 37. minuti preko Nikolića. Marin Laušić je u 53. minuti poravnao na 1:1. Trinaest minuta kasnije Barišić postavlja konačnih 2:1 za Dinamo.

Slavenovim je juniorima ovo bio drugi poraz za redom, nakon 5:2 od Osijeka. Sada su na solidnom četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 18 osvojenih bodova, četiri manje od trećeplasirane Lokomotive.

Sastav: Šugić, Rengel, Lisjak, Hlevnjak, Varović, Jakupak, Štritar, M. Vuić, Liklin, Laušić, Tomić. Još su igrali: Tumpić, Harači, Kožarić, Đođ, F. Vuić. Trener: Dalibor Gorupić.