Kristijan Bistrović asistirao i zabio gol u pobjedi mlade hrvatske reprezentacije protiv Litve

Mladi hrvatski reprezentativac, bivši igrač Slaven Belupa i trenutno član CSKA iz Moskve Kristijan Bistrović u samo 25 minuta asistirao je za gol i zabio pogodak u sinoćnjoj pobjedi protiv Litve u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Hrvatska U-21 reprezentacija svoje je vršnjake iz Litve pobijedila u Vilniusu s 3:1. Naši su mladi nogometaši poveli pogotkom Ivanušeca u 9. minuti. Litva je izjednačila nakon sat vremena igre, a pet minuta nakon toga u igru je ušao Bistrović. Prvo je u 73. minuti asistirao Posavcu za 2:1, a 16 minuta kasnije i sam je zabio gol te postavio konačnih 3:1.

Sljedeća utakmica mlade hrvatske reprezentacije na rasporedu je 18. studenoga u Velikoj Gorici protiv Češke.

Sažetak utakmice u Vilniusu možete pogledati ovdje.