Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Koprivničanci u Moskvi: Prijatelji došli navijati za Kristijana Bistrovića i njegov CSKA

Moskovski CSKA u kojem igra Kristijan Bistrović jučer je u svojoj VEB Areni remizirao s bugarskim Ludogorecom iz Razgrada u 5. kolu Europske lige, a utakmicu su s tribine pratili i Bistrovićevi prijatelji Nikola Tuba, Igor Tkalčić i Karlo Slukić.

Trojac je, naime, u posjetu “Kikiju” i u hladnoj Moskvi ostat će još desetak dana.

Bistrović je u utakmici igrao svih 90 minuta. Dirigirao je veznim redom CSKA te uputio dobar udarac prema golu iz daljine, no vratar ga je obranio. Na terenu mu je društvo pravio hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, dok bivši igrač Slaven Belupa Zvonimir Šarlija nije ulazio u igru.

Prvi pogodak, za goste, zabio je Keseru u 66. minuti, a za domaćine je poravnao Chalov u 76. minuti. Konačnih 1:1 znači da CSKA više nema šanse za prolazak skupine.