Četvrtak, 18. travnja 2024.

Nogometaši Osvita iz Đelekovca i molvarske Mladosti današnjom su se utakmicom oprostili od jesenskog dijela natjecanja.

Po teškom i blatnjavon terenu, koji nije dopuštao previše pas igre, bolje se snašla domaća ekipa koja je došla do sva tri boda pobijedivši 3:2.

U pravoj triler utakmici domaćini su u posljednjim sekundama iščupali bodove te su na taj način koliko toliko uspjeli spasiti jesensku polusezonu.

Poveli su gosti već u 6. minuti nakon prve velike greške domaćeg vratara Glatkog. Njegov poklon iskoristio je Renato Košić koji šalje loptu u praznu mrežu za 0:1.

U posljednjim trenucima prvoga dijela udarac Luke Šipraka prolazi domaćem golmanu kroz ruke i s 0:2 se odlazi na odmor.

Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćinima koji s tri pogotka Nine Vlaha dolaze do sva tri boda. Vlah je bio precizan u 62., 75., i 89. minuti utakmice.