TREĆA HNL SJEVER Tehničar svladao Graničar u utakmici s tri crvena kartona, Radnik Križevci bolji od Podravca

53
Izvor: Facebook NK Varteks Varaždin
Odigrane su sve utakmice 8. kola Treće HNL Sjever.

Graničar iz Đurđevca na domaćem je terenu poražen od Tehničara iz Cvetkovca rezultatom 1:3. U nervoznoj utakmici podijeljena su čak tri crvena kartona, domaćinu dva a gostima jedan. Poveli su Picoki već u 5. minuti preko Sabola da bi do kraja poluvremena Jambrušić s dva pogotka donio prednost gostima. Pobjedu Cvetkovčana potvrdio je Hudak u 71. minuti susreta.

U derbiju kola Varteks je s 2:0 ispratio momčad Bjelovara.

Momčad Radnika Križevci s minimalnih je 1:0 pobijedila Podravac. Pogodak vrijedan tri boda postignut je u 84. minuti susreta, a strijelac je bio Florijan Ovčar.

Najuvjerljiviju pobjedu upisala je Mladost iz Ždralova koja je sa 6:0 ispratila Viroviticu.