Slavenovi juniori preokretom pobijedili Rudeš, dijele drugo mjesto s Dinamom i Rijekom

Juniori Slaven Belupa upisali su novu prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju u Zagrebu kod Rudeša, u sklopu 8. kola Prve HNL, slavili su rezultatom 1:3 iako su na poluvremenu imali zaostatak od jednog gola.

Domaćin je poveo preko Petričevića u 43. minuti i nakon prvih 45 minuta vodio s 1:0. U nastavku susreta momčad trenera Dalibora Gorupića u potpunosti je preokrenula susret. Laušić je već u drugoj minuti nastavka izjednačio rezultat, dok je Liklin u 58. zabio za 1:2. Točku na i postavio je Tomić desetak minuta prije kraja susreta.

Slavenovi juniori sada imaju ukupno 15 bodova i dijele drugo mjesto s Dinamom i Rijekom koji imaju utakmicu manje. U idućem kolu snage će odmjeriti s vršnjacima iz Dugopolja.