Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Slavenovi juniori upisali još jednu lijepu pobjedu, na ‘Apašu’ je pao Inter

Juniori Slaven Belupa upisali su nova tri boda, ovaj put u 5. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na domaćem stadionu Ivan Kušek Apaš rezultatom 3:0 pobijedili su vršnjake iz zaprešićkog Intera.

Slavenaši predvođeni trenerom Daliborom Gorupićem susret su riješili već u prvom poluvremenu s dva gola Tomića u 15. i 32. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Liklin.
Slavenovi juniori sada imaju devet bodova i na sedmom su mjestu ljestvice.

Ova utakmica je svim igračima bila veliki podstrek i poticaj da se i dalje nastavi maksimalni rad, zalaganje i trud, istaknuo je Gorupić.

Sljedeća utakmica im je za tjedan dana u Sigetu protiv Hrvatskog dragovoljca.

NK Slaven Belupo: Šugić – Stritar, Hlevnjak, Lisjak, Varović – Brković, Marijanović – Laušić, Liklin, Kožarić – Tomić. Klupa: Domović, Tumpić, Vuić, Delić, Rengel, Jakupak, Harači. Trener: Dalibor Gorupić.