65
Snimio Mario Perlok
Nogometaši Osvita iz Đelekovca ugostili su danas ekipu Tomislav Radnika iz Svetog Ivana Žabna u sklopu 9. kola Prve ŽNL.

U pravoj prvenstvenoj utakmici, gdje su obje momčadi imale svoje šanse, bolje se snašla gostujuća ekipa koja je odnijela sva tri boda pobijedivši 2:0.

Na samome početku ostali su gosti s igračem manje nakon što je isključen Horvatić zbog prekršaja nad Lopatnikom u izglednoj situaciji. Desetak minuta kasnije brojčano stanje na terenu se poravnalo nakon što je zbog dva brza žuta kartona isključen Jozo Paradžik.

Domaćini su dva puta zaprijetili preko Lopatnika no do pogotka nisu stigli. U samoj završnici prvoga dijela zaredali su gosti s nekoliko prilika a par minuta prije kraja dolaze do 0:1 pogotkom Dubravca.

U drugome dijelu uslijedila je nešto mirnija utakmica u kojoj su gosti postigli još jedan pogodak. Strijelac je bio Markešić.

U sljedećem kolu Đelekovčani odlaze na neugodno gostovanje u Novigrad Podravski dok Tomislav Radnik gostuje u Vojakovcu.