FOTO Podravac pružio dobar otpor Varteksu, ali bodovi ipak odlaze u Varaždin

Podravac iz Virja nakon tri poraza ugostio je solidni Varteks u 7 .kolu Treće HNL Sjever.

U redovima domaćih nedostajali su Strajnić i Šarlija dok je među vratnice opet stao Ramaj.

Utakmica je odlično krenula te je već u 7. minuti 1:0 za domaće i slavlje na tribinama. Strijelac je Leo Kovačić koji je zabio nakon odličnog prodora i povratne lopte Ivana Azenića.

Samo četiri minute kasnije Šignjar izbija sam pred Pompera no ovaj zaustavlja čvrst udarac.

U 13. minuti uslijedila je kazna za Virovce. Nakon duge akcije Varaždinaca odbijenu loptu u gol zakucava Vuković.

Tada je uslijedila nešto mirnija igra sve do 29. minute. Nakon centaršuta Varaždinaca lopta ispada Ramaju, a napadač Varteksa nema težak zadatak te gosti vode s 2:1.

Srećom za Knapićevu momčad Šignjar zabija u zadnjoj minuti prvog dijela za 2:2. Asistent je bio raspoloženi Hrženjak.

U drugom dijelu Virje prijeti preko Azenića i Vindića, a na drugoj strani Ramaj odlično brani dva udarca gostiju.

74.minuta donijela je vodstvo gostiju za 3:2. Nakon mnogo odbijanja lopte po šesnaestercu domaćih ona dolazi do Vukovića koji špicom zabija.

Virje je do kraja utakmice pokušavalo doći do boda, imao je Vindić i dobar slobodnjak no Pomper je sačuvao tri boda koja gosti nose u Varaždin.