Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO HAT-TRICK JURČIĆA Bratstvo postiglo devet i primilo pet pogodaka u nesvakidašnjoj utakmici na Old Traffordu

Bratstvo iz Kunovca novom je uvjerljivom predstavom nadigralo Kalinovac i ispratilo ga s devet pogodaka u mreži.

Kalinovčani su, kao i skoro na sva dosadašnja gostovanja, u Kunovec doputovali sa samo jedanaest igrača.

Kunovčani su poveli u 9. minuti preko Jurčića, a tri minute kasnije isti igrač pogađa za 2:0. Nakon toga dva pogotka pridodao je Dominović da bi gosti preko Bartolića smanjili na 4:1. U posljednjim sekundama prvoga dijela Jurčić postiže svoj treći pogodak na utakmici za 5:1.

U drugome dijelu golovi su padali kao na traci te su gledatelji do kraja utakmice vidjeli još osam pogodaka, po četiri u svakoj mreži.