Srijeda, 17. travnja 2024.
Home Aktualno REGIONALNA LIGA Rukometašice Podravka Vegete pobijedile Jagodinu s deset golova razlike, danas utakmica protiv Budućnosti

0
Snimio Krešo Puklavec
Snimio Krešo Puklavec // Arhiva
Rukometašice Podravka Vegete jučer su u Podgorici odigrale utakmicu prvog kola Regionalne lige i svladale rukometašice ŽORK Jagodine rezultatom 28:18.

Podravkašice su cijelo vrijeme kontrolirale igru te su u prvom poluvremenu ostvarile prednost od 4 pogotka.

U drugom poluvremenu, Podravka je pojačala tempo te je rutinski utakmicu privela kraju s prednošću od 10 pogodaka.

Trener Zlatko Saračević podjednaku je minutažu dodijelio svim igračicama, a najefikasnije su bile Dejana Milosavljević i Tjaša Stanko koje su postigle po 4 pogotka. Obranama se istaknula Jovana Risović (12), a u stopu ju prati i Magdalena Ećimović s 8 obrana.

Danas u 18 sati je na rasporedu utakmica s ekipom Budućnosti, a nakon toga slijedi povratak u Koprivnicu kada će se ekipa okrenuti klupskim obavezama i pripremama za početak europskih izazova.