GRANIČAR UPISAO NOVU POBJEDU Đelekovčani opet ostali kratkih rukava, neodlučeno u Križevcima

64
Snimio Mario Perlok
Danas je odigrano tri od pet susreta 2.kola Prve ŽNL veterana.

Nogometaši Graničara iz Đurđevca upisali su nova tri boda pred domaćim navijačima. Ovaj put su s 4:1 bili bolji od Starigrada te u prva dva kola imaju maksimalnih šest bodova.

Mladost iz Kloštra Podravskog nanijela je novi poraz veteranima Osvita. Pogocima Danijela i Darka Dergeza svladali su Đelekovčane rezultatom 2:1. Utješni pogodak za branitelje naslova postigao je Marko Markušić.

U posljednjoj utakmici dana Radnik Križevci i Omladinac podijelili su bodove odigravši 1:1. Gosti su poveli preko Kreše Bračka u 33.minuti susreta da bi konačnih 1:1 postavio Dražen Kemenović u 40.minuti susreta realiziravši kazneni udarac.

Preostale utakmice na rasporedu su sutra.