FOTO/VIDEO Nova uvjerljiva pobjeda Slaven Belupa, Alidema i Jajalo dvostruki strijelci

56
Nogometaši druge momčadi Slaven Belupa danas su u Cvetkovcu ugostili momčad Mladosti iz Kloštra Podravskog.

Koprivničanci su i u današnjoj utakmici bili uvjerljivi te su s 5:1 ispratili Kloštrane.

Utakmica je bila riješena već u prvome dijelu.

Nakon uspavake u prvih petnaestak minuta Slaven je u vodstvo doveo Festim Alidema u 17.minuti.

Na 2:0 rezultat je povećao Ivan Jajalo u završnici prvoga dijela.

Alidema svoj drugi pogodak na utakmici postiže u 55.minuti, a četiri minute nakon toga Kloštrani smanjuju iz najstrože kazne. Sigurni realizator je Matej Herent, ponajbolji igrač gostiju.

U 80.minuti Jajalo postiže svoj drugi pogodak, a dvije minute kasnije Mihael Mladen pogađa za konačnih 5:1.

Kloštrani su većim dijelom utakmice bili ravnopravan protivnik ali nisu imali dovoljno snage što su Farmaceuti znali iskoristiti.

U sljedećem kolu Slaven Belupo gostuje kod Bilogore 91, a Mladost iz Kloštra Podravskog domaćin je Tomislavu iz Drnja.