Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO Slaven Belupo uvjerljivo poražen na domaćem terenu protiv Osijeka

Slaven Belupo je domaćom utakmicom protiv Osijeka danas ušao u drugi krug prvenstva. U desetom kolu na Gradskom stadionu “Ivan Kušek Apaš” Slavenaši su doživjeli poraz rezultatom 0:4.

Osječani su poveli u 25. minuti golom Antonia Mance, da bi ga za deset minuta povećali pogotkom Marića. Šest minuta kasnije Osječani povećavaju vodstvo na 3:0 i na odmor se odlazi tim rezultatom.

U nastavku utakmice gosti povećavaju vodstvo, i to pogotkom Škorića u 71. minuti. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Iduću utakmicu Slaven Belupo igra protiv Dinama u gostima.

NK Slaven Belupo – NK Osijek 0:4 (0:3)

NK Slaven Belupo: Ježina – Zirdum, Nowak, Radivojević – Bogojević, Glavčić, Koh (od 78. Puclin), Jajalo, Delić (od 62. Goda) – Lima (od 62. Alidema), Krstanović. Trener: Ivica Sertić

NK Osijek: Ivušić – Šutalo, Škorić, Majstorović – Silva, Kleinheisler, Žaper, Talys – Lopa (od 69. Ndockyt), Marić (od 78. Dugandžić), Mance (od 88. Mbakogu). Trener: Ivica Kulešević.

Suci: Duje Strukan (Split), Goran Perica (Šibenik), Hrvoje Radić (Split), Tino Krečak (V. Gorica)

Delegat: Damir Bogdanović (Vukovar)

Kontrolor: Šime Bugarija (Bibinje)

Žuti kartoni: Koh 31′, Nowak 49′ (Slaven Belupo); Lopa 21′ (Osijek)

Strijelci: 0:1 Mance 25′, 0:2 Marić 35′, 0:3 Lopa 41′, 0:4 Škorić 71′