FOTO Slaven Belupo pobijedio Hrvace i izborio osminu finala Kupa

Nogometaši Slaven Belupa u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog Kupa svladali su Hrvace rezultatom 1:2 i tako izborili sljedeće kolo natjecanja. Strijelci za koprivničku momčad bili su Jajalo i Bačelić Grgić.

Susret je dvjema prilika otvorio Slaven, no poveo je domaćin u 13. minuti preko Štimca. Dvije minute kasnije igrač Hrvaca Škarić dobio je izravni crveni karton zbog udaranja Jajala rukom u glavu. Upravo je Jajalo izjednačio na 1:1 u 29. minuti susreta. Konačnih 2:1 postavio je Bačelić Grgić u 61. minuti, a netom prije kraja susreta najbolju priliku imao je Ejupi koji nije uspio realizirati jedanaesterac.