124
Snimio Mario Perlok
Da su najozbiljniji kandidati za osvajanje naslova Prve županijske nogometne lige, nogometaši Bratstva iz Kunovca pokazali su i na utakmici protiv Drave iz Novigrada Podravskog.

Već na samom početku utakmice domaćini su poveli. Igrala se 4.minuta kada je Marko Jurčić zatresao mrežu nemoćnog Grašića. Novi pogodak gledatelji su vidjeli u 32.minuti utakmice kada vodstvo domaćih povećava Borna Pajk.

U samome finišu prvoga dijela za gosta smanjuje Zoran Jurkić.

U drugome dijelu pala su još dva pogotka, oba u mreži gostiju. U 47.minuti igre u strijelce se upisuje Ivan Hajdić da bi konačnih 4:1 postavio Dominović u 92.minuti utakmice.

Ovom pobjedom Kunovčani su sa stopostotnim učinkom sami zasjeli na samome vrhu tablice, barem do večernjih sati, dok su Novigraci doživjeli prvi prvenstveni poraz.

U sljedećem kolu čeka nas prava poslastica, derbi Borca i Bratstva.