FOTO Kunovčani se vratili na pobjedničke staze, Marko Jurčić pogodio za nova tri boda

69
U prvoj današnjoj utakmici Prve ŽNL u Kunovcu su se sastali Bratstvo i Graničar iz Legrada.

Od samoga početka utakmice Bratstvo je nametnulo svoju igru tražeći brzi pogodak. Legrađani su se uspješno branili sve do dvadesete minute kada Marko Jurčić glavom pogađa za 1:0. Pokazalo se da je to bio i jedini pogodak na utakmici.

Imali su Kunovčani još nekoliko prilika do kraja poluvremena, no rezultat se nije mijenjao.

U drugome dijelu Legrađani su bili ravnopravan suparnik, imali su nekoliko poluprilika koje su ostale neiskorištene. Unatoč brojnim neiskorištenim prilikama Kunovčani su do posljednjeg sučeva zvižduka strijepili za bodove.