75
Nakon odigranih utakmica 6. kola Slaven Belupo II ostao je sam na vrhu tablice.

Momčad Daruvara prekinula je pobjednički niz Ferdinandovca nanijevšu mu prvi prvenstveni poraz. Gosti su slavili rezultatom 1:2.

I u drugoj današnjoj utakmici dogodio se istovjetni rezultat no ovaj puta je domaćin Tehnika Koprivnica bila bolja od Kloštrana. Bila je to tvrda i čvrsta utakmica u kojoj su obje ekipe tražile pobjedu. U prvom dijelu najbolju priliku za domaćine propustio je Mario Krištofić.

U drugome dijelu gosti dolaze u vodstvo preko Stjepana Kovačića koji je oduzeo jednu loptu i sam zabio za 0:1. Tada se budi domaća ekipa koja u 68. minuti poravnava preko Marka Švagelja kojemu je asistirao Luka Ernečić. Gostujući vratar Balala odolijevao je napadima Građevinara sve do 83. minute kada Švagelj svojim drugim pogotkom na asistenciju Tušeka donosi tri vrijedna boda svojoj momčadi.