80
Danas su odigrana četiri susreta 4.kola Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Momčad Ferdinandovca i u četvrtom je susretu upisala pobjedu te je sa stopostotnim učinkom trenutna sama zasjela na vrh tablice. Ovaj put su bili uspješni na gostovanju u Velikim Zdencima pobijedivši 1:2.

Momčad Tehnike Koprivnice nije uspjela doći do nova tri boda pred domaćim navijačima. Suhopolje se pokazalo kao neugodan suparnik te su osvojili vrijedan bod odigravši 1:1. Pogodak za Građevinare postigao je Ritoša.

Gledatelji su mogli vidjeti dobru utakmicu na Gradskom stadionu Kušek Apaš. Tehnika Koprivnica povela je u 17.minuti preko Matije Ritoše a do kraja poluvremena imali su još nekoliko dobrih prilika no Ritoša, Kozjak, Lovković i Ernečić nisu bili uspješni. Suhopolje je prijetilo iz prekida no bez izrazitije prilike za postizanje pogotka. Najbliži pogotku bili su kada slobodni udarac Enia Kirina brani njegov brat na vratima Tehnike, Leo Kirin.

Zadnjih dvadesetak minuta utakmice Suhopolje je preuzelo inicijativu te je u 87.minuti došlo do izjednačenja.

Može se reći da Čikovićevi dečki danas i nisu zaslužili takav scenarij no to je nogomet.

U sljedećem kolu Tehnika Koprivnica gostuje kod Ferdinandovca.