BADMINTON Lovro Matovina osvojio brončanu medalju na velikom međunarodnom turniru

Mladi koprivnički igrač badmintona Lovro Matovina osvojio je treće mjesto i brončanu medalju na turniru Zagreb Youth Open, održanom proteklog vikenda u organizaciji Hrvatskog badmintonskog saveza i Badmintonskog kluba Maksimir.

Devetogodišnji Lovro, član Badmintonskog kluba Koprivnica, do medalje je došao u pojedinačnoj konkurenciji U-11, a u polufinalu je izgubio od kasnijeg pobjednika Teodora Miteva iz Bugarske.

Turnir je okupio više od 200 natjecatelja iz Rusije, Švedske, Bugarske, Rumunjske, Srbije, Slovenije, Češke, Austrije, Engleske, Mađarske, Cipra, Latvije, Španjolske, Poljske, Njemačke, Škotske, Egipta, Bjelorusije i Hrvatske.

Službene rezultate turnira možete vidjeti ovdje.