Srijeda, 17. travnja 2024.

Tehnika-Koprivnica odigrala neriješeno s Ferdinandovcem

Novoformirani klub Tehnika-Koprivnica u prijateljskoj je utakmici u nedjelju odigrala neriješeno u Ferdinandovcu s istoimenim domaćinom.

Koprivnička je momčad povela pogotkom Matije Ritoše s 11 metara. U drugom poluvremenu Ferdinandovčani su preokrenuli rezultat na 2:1, no Ritoša je još jednom zabio za konačnih 2:2.

Spomenimo i da se u redove Tehnika-Koprivnice nakon ozljede vraća Luka Ernečić, a prve minute još čekaju Hlevnjak i Tušek.

Što se tiče ostalih prijateljskih utakmica, uspješan vikend imala je Drava iz Novigrada Podravskog koja je s 4:0 pobijedila Lipu iz Hlebina te s 2:0 Miklinovec. Mladost iz Sigeca pobijedila je Kalinovac s 5:1, a ona iz Koprivničkih Bregi bila je uspješna protiv Zagorca s 8:0. Panonija je pobijedila Podravec iz Torčeca i Starigrad, a Mladost iz Kloštra Podravskog slavila je nad Podravcem iz Virja.