Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj utakmici pobijedili su HAŠK

Nogometaši Slaven Belupa upisali su pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv HAŠK-a, hrvatskog trećeligaša. Na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš slavili su rezultatom 2:0.

Trener Ivica Sertić pružio je priliku igračima koji su u dosadašnjem dijelu prvenstva imali manju minutažu, a zaigralo je i nekoliko juniora. Farmaceuti su zabili po jedan pogodak u svakom poluvremenu. U 23. minuti precizan je s bijele točke bio Lima, a za 2:0 je u 61. glavom zabio Kudumija koji je bio najviši nakon centaršuta iz kornera.