Podravka Vegeta doživjela poraz u drugoj utakmici na Festivalu ženskog rukometa u Grudama, Budućnost slavila s dva gola razlike

Podravka Vegeta doživjela je poraz u drugoj utakmici u sklopu Festivala ženskog rukometa u Grudama. Turnir je to na kojem Podravkašice igraju u sklopu priprema pred novu sezonu.

Bolja od koprivničkih rukometašica bila je crnogorska ekipa Budućnosti koja je odnijela pobjedu rezultatom 33:31.

U prvom poluvremenu rezultat je otišao u korist odabranica Dragana Adžića 18:13. No, rukometašice Podravke nisu se predale. U drugom poluvremenu borbeno su krenule te su smanjile prednost crnogorske ekipe na samo tri gola razlike.

Do samog kraja nekoliko puta pušu za vrat dvostrukim europskim prvakinjama i dolaze na dva pogotka zaostatka, no na kraju nisu uspjele prelomiti utakmicu u svoju korist.

Najefikasnija u redovima Podravka Vegete bila je Dejana Milosavljević s 9, a slijede ju Tsakalou i Debelić s po šest pogodaka dok je kod Budućnosti baš kao i prošle godine najbolja bila Đurđina Jauković s 10 pogodaka.