FOTO/VIDEO: ČETVRTA LIGA BJ-KC-VT Slaven II pokazao svoju moć protiv Tomislava, Tehnika Koprivnica poražena u Predavcu

93
Snimio Krešo Puklavec
Utakmicama Slaven Belupa II i Tomislava iz Drnja te Dinama iz Predavca i Tehnike Koprivnice kompletirano je prvo kolo Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Nogometaši druge momčadi Slaven Belupa pokazali su da su ipak prejaki te su na terenu u Cvetkovcu s 6:1 bili bolji od Tomislava iz Drnja. Seriju pogodaka za Slaven otvorio je Festim Alidema, da bi nakon toga na 2:0 povisio Ivan Jajalo. Samo nekoliko minuta kasnije Jajalo opet pogađa, i to prekrasnim udarcem iz slobodnjaka.

U drugom poluvremenu za 4:0 pogodak je postigao Jakov Katuša, nakon čega su uslijedila još dva pogotka: jedan Luke Liklina, a drugi autogol Mahmutija. Počasni pogodak Drnjančani su zabili u zadnjoj minuti, a strijelac je bio Leo Androšević.

Momčad Tehnike Koprivnice u svojem je premijernom izdanju u ovoj ligi poražena na teškom gostovanju u Predavcu rezultatom 3:2.

U sljedećem kolu Slaven II gostuje u Suhopolju, dok Tomislav Drnje gostuje na stadionu kod Tehnike Koprivnice.