59
Nedjeljni prijepodnevni termin, rezerviran za sraz Bratstva i Osvita, donio je više sreće i zadovoljstva domaćim navijačima koji su zadovoljniji napustili igralište Old Trafford.

Na otvaranju nove sezone Kunovčani su pokazali da su jedan od glavnih pretendenata na naslov prvaka, a bolji početak nisu mogli ni zamisliti. S 5:2 su ispratili đelekovečki Osvit.

Već u 6.minuti domaće u vodstvo dovodi Jurčić da bi u 13.minuti Lopatnik vratio stvari na početak.

Do kraja poluvremena domaći su postigli još dva zgoditka. Prvo je u 34.minuti zabio Palić, a Jurčić je u 41.minuti pogodio za 3:1.

U prvih petnaestak minuta nastavka domaći su riješili pitanje pobjednika. Za 4:1 zabio je Hajdić, a petardu u mreži gostiju potvrdio je Marko Jučić zabivši svoj treći pogodak na utakmici u 59.minuti.

Do kraja utakmice poraz Osvita, svojim drugim pogotkom, ublažio je Patrik Lopatnik.