Petak, 19. travnja 2024.

Farmaceuti poraženi na Rujevici, Krstanović zabio odmah nakon ulaska u igru

Nogometaši Slaven Belupa i nakon trećeg kola prolaze bez bodova. Na gostovanju protiv Rijeke poraženi su s 3:1.

Teško gostovanje dočekalo je Farmaceute nakon dva poraza protiv Osijeka i Dinama. Međutim, unatoč visokom porazu u zadnjem kolu kod kuće, na Rujevicu nisu otišli demotivirani.

Konačno kao momčad gotovo kompletni, pravo nastupa dobio je novopridošli Festim Alidema, a Krstanović i Bačelić-Grgić priključili su se treninzima, što otvara mogućnost treneru Ivici Sertiću da ih uključi u igru u određenom trenutku.

Prvo poluvrijeme završilo je loše za Farmaceute. U 24. i 29. minuti Rijeka slavila je pogocima Čolaka i Lončara.

Mogućnost Krstanoviću da zaigra pružena je na početku drugog poluvremena, što je on odmah i iskoristio zabivši gol za smanjenje razlike na 2:1. No, u nastavku igre Rijeka povisuje vodstvo na 3:1 golom Tomečaka u 73. minuti. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Nogometašima Slavena ostaje gledati prema četvrtom u nizu neugodnom suparniku. Naime, iduću nedjelju u Koprivnicu dolazi Hajduk.