Petak, 29. ožujka 2024.

Druga momčad Slavena u prijateljskoj utakmici u Imbriovcu pobijedila oslabljeni Borac

B-momčad Slaven Belupa jučer je u Imbriovcu odigrala prijateljsku utakmicu s domaćinom Borcem.

Imbriovčani su bili oslabljeni neigranjem Pjetrija, Fažona i Oršića dok je Slaven imao pojačanja u prvotimcima kao što su Goda, Zirdum, Martinaga i Mladen.

Utakmica je bila sadržajna i stotinjak gledatelja je moglo vidjeti dobre akcije i prilike. Dominirao je Slaven i stvorio puno prilika, no na vratima Borca odličan je bio vratar Tizaj koji je u nekoliko navrata odlično branio pokušaje mladih Farmaceuta.

Imao je i Borac svoje šanse preko Rajića i Vručine, no nije ih iskoristio.

Slaven je poveo oko 70. minute autogolom domaćih. Nakon toga u 80. minuti strijelac je bio Mihael Mladen za konačnih 2:0 za Slaven Belupo B. Borac je dobro parirao, ali na kraju ipak nije imao šanse zadržati barem neriješen rezultat.