Utorak, 26. ožujka 2024.

NOGOMETNA UTAKMICA Slavenove rezerve pobijedile Križevce

Rezerve Slaven Belupa odmjerile su jutros snage s trećeligašem Križevcima. Utakmica je odigrana na glavnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš.

Od samog početka vidjelo se u kom smjeru ide utakmica – na terenu potpuna dominacija Slavenaša i puno stvorenih prilika te na kraju 6 : 1 za domaćina. Tako su se u listu strijelaca upisali Alidema i Plantak po dva puta dok su Čalušić i Mladen dali po jedan gol.

Osim dominacije farmaceuta, koji su već na kraju prvog poluvremena vodili s 4 : 1, utakmica je bila i dobra prilika za uigravanje nogometaša koji su jučer protiv Dinama imali manju minutažu ili koji – kako je objavljeno na službenoj stranici Slaven Belupa, uopće  nisu igrali.

Koliko je koprivnička momčad bila dobra, govori podatak da su Križevci svoj jedini gol zabili iz jedanaesterca.

Za Slaven Belupo su jutros igrali Šugić, Karamarko, Zirdum, Hlevnjak, Goda, Plantak, Brković, Mladen, Bogojević, Lima, Alidema, Slukić, Martinaga, Kožarić, Čalušić, Liklin, Vuić.