Snimio Marko Posavec.
Na zahtjev korisnika svojih usluga, Gradsko komunalno poduzeće Komunalac Koprivnica u ljetnim mjesecima uvelo je dodatni, treći odvoz miješanog komunalnog otpada na području grada Koprivnice.

Raspored po datumima i rajonima možete vidjeti u priloženoj tablici.

SRPANJ KOLOVOZ
12.07. rajon 14 06.08. rajon 4
17.07. rajon 7 07.08. rajon 1
19.07. rajon 12, rajon 13 13.08. rajon 5
14.08. rajon 8
29.07. rajon 2 20.08. rajon 3
30.07. rajon 5 21.08. rajon 6, rajon 9
31.07. rajon 8
23.08. rajon 14
26.08. rajon 2
28.08. rajon 7
30.08. rajon 12, rajon 13

 

Popis ulica:

RAJON 1: DONJI BANOVAC, GORNJI BANOVAC, MIRKA VIRIUSA, MAROFSKA, P. VUK PAVLOVIĆA, TRG B. J. JELAČIĆA, ZRINSKI TRG, SVILARSKA, I. GENERALIĆA, HRV. DRŽAVNOSTI, V. NAZORA, K. HEGEDUŠIĆA, K. DOMAGOJA, PRELOŽNA, S. LOWYA, T. BLAŽEKA, J. REŠA, T. ŠESTAKA, S. KUKECA, OPATIČKA, J. VARGOVIĆA, TARAŠČICE, Đ. BASARIČEKA

RAJON 2: KOPRIVNICA – GIBANIČNA, LEDINSKA, PETERANSKA CESTA, M.P. MIŠKINE, HEREŠINSKA, ČARDA; HEREŠIN – D. OZMECA, HRV. DRŽAVNOSTI, KOPRIVNIČKA, MAROFSKA, M. GUPCA, ŠKOLSKA, ZAGORSKA

RAJON 3: DRAVSKA, OBRTNIČKA, I. ĐURKANA, A. DANIČIĆA, BRAĆE WOLF, J. BUKOVČANA, IVANJSKA CESTA, IVANJSKA ULICA, FLORIJANSKI TRG, A. STARČEVIĆA (ulica), PRAVEDNIKA MEĐU NARODIMA, DUGA ULICA, SEVEROVEC, F. GAŽIJA, F. GALOVIĆA, A. NEMČIĆA, I. ČESMIČKOG, PAVELINSKA, ĐELEKOVEČKA CESTA, VARAŽDINSKA DO TINA UJEVIĆA, TINA UJEVIĆA, LUDBREŠKI ODVOJAK, LUDBREŠKA, A. HEBRANGA, KOZARNJAK (od T. Ujevića), ULICA DANICA

RAJON 4: KOPRIVNICA – VARAŽDINSKA OD TINA UJEVIĆA, N. SERTIĆA, ZVIRIŠĆE (i šturcevi), MARIJANSKA, MOČILE, MOČILSKI ODVOJAK 1, MOČILSKI ODVOJAK 2, B. BUŠIĆA, J. BEDENIKA, ČAKOVEČKA, VOĆARSKI PUT; KUNOVEC BREG – VINOGRADSKA, LEPTAN, DOLANEC, GORIČKA, KOPRIVNIČKA, POTOČNA, JUGOV JAREK, BOTINOVEČKI JAREK, MAKLAC, DOL

RAJON 5: VINOGRADSKI ODVOJAK I, VINOGRADSKI ODVOJAK II, VINOGRADSKI ODVOJAK III, VINOGRADSKI ODVOJAK IV, VINOGRADSKI ODVOJAK V, DUBOVEČKI BREG, T. PROSENJAKA, F. SUPILA, KALNIČKA, VINIČKI PUT, ČOMBOROV PUT, I VINIČKI ODVOJAK, II VINIČKI ODVOJAK,  I. TRUBELJE, VINICA (i šturcevi), J. SIRUTKE, K. BRANIMIRA, VINIČKI DOL, DUBOVEČKI DOL, KOZARNJAK (od K. Branimira i lijevi i desni dio), VRBICA, DOMŽALSKA, ZAGREBAČKA CESTA, VINOGRADSKA (do streljane+šturcevi)

RAJON 6: VINODOLSKA, I VINODOLSKI ODVOJAK, II VINODOLSKI ODVOJAK, HRVATSKIH BRANITELJA, VINIČKA ULICA, HERCEGOVAČKA, I. MEŠTROVIĆA (od semafora prema željezničkom kolodvoru), N. TESLE, LJ. GAJA, PODRAVSKA, ISTARSKA, DALMATINSKA, J. KOZARCA, G. KARLOVČANA, CVJETNA, R. HORVATA, A. MIHANOVIĆA, M. KRMPOTIĆA, A. ŠENOE, A. G. MATOŠA, KOLODVORSKA (ulica)

RAJON 7: STARIGRAD – SV. TRI KRALJA, RATARSKA, MLINARSKA, PRVOMAJSKA, NEMČIĆEV DOL, KAMENGRADSKA, KREŠIMIROVA, T. HANA, LIPANJSKA, ŠIROVICE, KOPRIVNIČKA, POD LIPAMA, MIRE BANO, GALOVIĆEV BREG (gornji i donji dio), PIONIRSKA, KANALSKA DRAGANOVEC – DRAGANOVEC, MIRNI DOL, RUDARSKA, BUKOVAČKA, VINOGRADARSKI PUT, SV. VID (i šturcevi), RADNIČKA CESTA

RAJON 8: KOPRIVNICA – ZAGORSKA, PODOLICE, RUDEŠINKIN BREG, CRNOGORSKA, REČKO POLJE, PLANINARSKA, KRIŽEVAČKA CESTA, TRAKOŠĆANSKA, HRASTOVA ULICA REKA – TRG K. ZVONIMIRA, MAŽURANIĆEV TRG, LJUDEVITA GAJA, KOLODVORSKA, STAROGRADSKA, ŽLEBICE, S. RADIĆA, F. GALOVIĆA, PRVOG MAJA, LOGORIŠTE

RAJON 9: S. MIKLAUŽIĆA, KRIŽEVAČKA ULICA, TRG MLADOSTI, STAROGRADSKA (CIJELA – KOPRIVNICA I STARIGRAD), MARIŠKINA, BRAĆE MALANČEC, CINDERIŠĆE, CIGLANA, I. HIRŠLA, STANKA SULIMANOVIĆA, ŠPOLJARSKA, BILOGORSKA, I. G. KOVAČIĆA, JAGNJEDOVEC

RAJON 10: PROLJETNA, DORE PEJAČEVIĆ, KATARINE ZRINSKI, STAROGRADSKA ODVOJAK ROCK, MAGDALENSKA, GORIČKA, F. RUSANA, BAJER, OMLADINSKA, BEČ, PETRA SVAČIĆA, KRALJICE JELENE, I. MAŽURANIĆA, MOSNA, MATIJE GUPCA, FRANJEVAČKA, ŠKOLSKA, REBERINSKA, ORUŽANSKA, VIJEĆNIČKA, Đ. ESTERA, FRANKOPANSKA, SOKOLSKA, VINKA ČESIJA, DR. A. HEINRICHA, STARI BREŽANEC, NOVI BREŽANEC

RAJON 11: TRG DR. BARDEKA, BRAĆE RADIĆA, M. KRLEŽE, I. SABOLIĆA, F. PINTARIĆA, Đ. SUDETE, N. SELAKA, M. ŠIMEKA, Ž. SELINGERA, A. NEIMAREVIĆA, T. ČIKOVIĆA, V. VOŠICKOG, F. MRAZA, TRG E. KUMIČIĆA (cijeli), Z. GOLOBA, B. LOBOREC, TRG I. PAVLA II, G. VRBOŠIĆA-VRBE, M. GRAFA, TRG Z. BARTL, POTOČNA, SAJMIŠNA

RAJON 12: KOPRIVNICA – RADNIČKA, I. TRNSKOG, MIKLINOVEC ( šturc prema M. Krleže), I. PEVALEKA, BJELOVARSKA(i šturcevi)

RAJON 13: ŠTAGLINEC, BAKOVČICE (cijele)

RAJON 14: ZGRADE: A. STARČEVIĆA, TRG K. TOMISLAVA, KOLODVORSKA, TRG SLOBODE, TRG PODR. HEROJA, I. MEŠTROVIĆA, TRG K. KREŠIMIRA, TRG K. ZVONIMIRA, J. J. STROSSMAYERA, DUBOVEC, I. GUNDULIĆA (ZGRADA), LJ. POSAVSKOG, J. J. STROSSMAYERA – ŠTURC