FOTO Osvit nemoćan protiv Graničara, Lopatnik i Glavak ublažili težak poraz

Gosti iz Međimurja pokazali su kako s pravom računaju na visok plasman u svojoj ligi

Nakon tjedan dana napornih priprema Đelekovčani su odigrali prvu prijateljsku utakmicu. Subotnji protivnik bio je Graničar iz Kotoribe koji je slavio s uvjerljivih 5:2, a pobjeda je mogla biti još izraženija da su gosti bili bolje koncentrirani u završnici svojih akcija.

Tijekom prvoga dijela gosti su igrali dok se domaćin svim silama trudio pružiti dobar otpor. U redovima Graničara nastupaju i dva Đelekovčana, Nikola Drvarić i Luka Harambaša, koji su pružili dobru partiju protiv svojim nekadašnjih suigrača. Đelekovčani su se dobro držali u prvih dvadesetak minuta no gosti su s brza četiri pogotka u nastavku utakmice pokazali kako s pravom računaju na visok plasman u Prvoj međimurskoj ligi.

U drugom dijelu igralo se dosta opuštenije te su gledatelji mogli vidjeti po nekoliko šansi s obje strane. Prvo su gosti zabili za visokih 0:5 a u samoj završnici su Lopatnik i Glavak ublažili poraz.

Đelekovčani 3. i 5. kolovoza igraju na već tradicionalnom turniru u Legradu.