Pretposljednje, 25. kolo Prve županijske nogometne lige otvoreno je današnjim utakmicama u Koprivnici i Ždali.

Prvo poluvrijeme utakmice između Tehnike i Borca iz Imbriovca proteklo je u relativno mirnom tonu. Tehnika je nešto bolje otvorila susret, ali u nastavku su Imbriovčani bili opasniji po gol. Valja izdvojiti šansu Rajića i prečku Matijašeca, ali i sjajnog vratara Tehnike Kirina koji je u nekoliko navrata sjajno reagirao i sačuvao svoju mrežu netaknutom. Na predah se otišlo s rezultatom 0:0.

Tehnika je u nastavku susreta došla do vodstva preko Hlevnjaka koji je spretno matirao gostujućeg vrata. Međutim, u samom finišu utakmice Balent je pogodio za konačnih 1:1.

Miklinovec je na domaćem terenu ugostio Graničar iz Legrada, a utakmica je završila bez pogodaka iako su obje ekipe imale po jedan jedanaesterac. Međutim, oba vratara pročitala su namjere izvođača najstrože kazne.

U posljednjem današnjem susretu Prekodravac iz Ždale i Osvit iz Đelekovca odigrali su 1:1.

Preostali susreti ovog kola igraju se sutra od 17 sati.