Petak, 29. ožujka 2024.

Slaven Belupo remizirao s mladom reprezentacijom Azerbajdžana

Kombinirani sastav Slaven Belupa jučer je u slovenskim Odrancima remizirao s U-21 reprezentacijom Azerbajdžana, rezultatom 1:1.

Za Slaven su zaigrali juniori i igrači koji nisu imali značajniju minutažu u posljednjim prvenstvenim susretima.

Za Slaven je zabio Bogojević u 20. minuti, a gosti su izjednačili potkraj prvog poluvremena iz svoje jedine prilike na utakmici.

Slaven Belupo u sljedećem i posljednjem kolu prvenstva ugostit će Rijeku, a utakmica će se igrati u subotu s početkom u 20 sati na koprivničkom Apašu.