Subota, 20. travnja 2024.

Danas su odigrani uzvratni susreti polufinala Županijskog nogometnog kupa.

Prvo poluvrijeme utakmice Borca iz Imbriovca i Tehničara iz Cvetkovca proteklo je u mirnom tonu iako su Cvetkovčani imali veliku terensku inicijativu. Međutim, u nastavku susreta Tehničar je ubrzo poveo s 0:2, a pogotke su postigli Hudak i Jambrušić. Samo deset minuta prije kraja Jambrušić je zabio novi gol za poravnanje rezultata. I kada se činilo da će utakmica otići na izvođenje jedanaesteraca, Karlo Šepec iskoristio je slabu reakciju obrane Tehničara i poentirao za 1:3, a ispostavilo se da je taj pogodak odveo Borac u finale Županijskog nogometnog kupa.

U drugom današnjem susretu, Koprivnica je izgubila na gostovanju kod Mladosti iz Kloštra Podravskog s čak 5:0, odnosno s ukupnih 7:1.