Subota, 20. travnja 2024.

Dvadeset i drugo kolo Prve županijske nogometne lige otvoreno je današnjim utakmicama u Legradu i Koprivnici.

Miklinovec i Bratstvo iz Kunovca u sadržajnoj su utakmici odigrali neriješeno 1:1. “Žuta podmornica” povela je preko Hruške već u sedmoj minuti susreta, a samo pet minuta kasnije Bratstvo je izjednačilo preko Slijepčevića. Iako su obje momčadi do kraja susreta imale prilike za vodstvo, utakmica je završila podjelom bodova.

U drugoj utakmici dana, Graničar iz Legrada je na domaćem terenu pobijedio Prekodravac iz Ždale s 3:1. Čovjek odluke za Graničar bio je Baričić koji je postigao dva pogotka i svojoj momčadi donio nova tri boda.

Preostale utakmice igraju se sutra, a prvi će na teren u jutarnjem terminu izaći nogometaši Osvita iz Đelekovca i Borca iz Imbriovca koji igraju susjedski derbi.