Klubovi iz Treće i Četvrte županijske nogometne lige ove će nedjelje odigrati prvenstvene susrete 18., odnosno 12. kola.

Osamnaesto kolo Treće ŽNL u jutarnjem terminu otvorit će Rudar iz Botinovca i GOŠK iz Gotalova. Susreti se nastavljaju od 16 sati, a vodeća Drava iz Podravskih Sesveta nova tri boda tražit će na domaćem terenu protiv Čvrsteca. Sokolovac će ugostiti Zagorec, Sabarija ide na gostovanje kod Ratara, a Gornja Rijeka favorit je u susretu protiv Graničara iz Novog Virja.

Mičetinac lovi nova tri boda protiv pretposljednjeg Jedinstva iz Pustakovca, dok Mladost iz Carevdara seriju dobrih rezultata ima priliku nastaviti protiv posljednjeplasirane Drave iz Selnice Podravske.

Treća ŽNL – 18. kolo

Nedjelja, 14. travnja
10:00
Botinovec: Rudar – GOŠK
16:00
Podravske Sesvete: Drava – Čvrstec
Sokolovac: Sokol – Zagorec
Miholec: Ratar – Sabarija
Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Graničar (Novo Virje)
Mičetinac: Mičetinac – Jedinstvo
Carevdar: Mladost – Drava (Selnica P.)

Tablica Treće ŽNL
1. DRAVA /PS/ – Podravske Sesvete 17 15 1 1 82 14 +68 46
2. GORNJA RIJEKA – Gornja Rijeka 17 11 1 5 30 20 +10 34
3. SABARIJA – Subotica Podravska 17 10 2 5 39 29 +10 32
4. MIČETINAC – Mičetinac 17 9 3 5 39 25 +14 30
5. ČVRSTEC – Sveti Petar Čvrstec (-1) 17 9 2 6 42 26 +16 28
6. SOKOL – Sokolovac 17 7 6 4 31 23 +8 27
7. GRANIČAR /NV/ – Novo Virje 17 7 2 8 29 33 -4 23
8. GOŠK – Gotalovo 17 6 3 8 24 35 -11 21
9. MLADOST /C/ – Carevdar 17 6 3 8 29 49 -20 21
10. ZAGOREC – Koprivnica 17 6 2 9 25 34 -9 20
11. RATAR – Miholec 17 5 3 9 30 34 -4 18
12. RUDAR /B/ – Botinovec 17 4 4 9 24 42 -18 16
13. JEDINSTVO – Pustakovec 17 4 1 12 24 47 -23 13
14. DRAVA /SP/ – Selnica Podravska 17 3 1 13 24 61 -37 10

Vodeća momčad Četvrte ŽNL, Rasinja, nova će tri boda tražiti na domaćem terenu protiv Mladosti iz Velikog Ravena.

Pogledajte i ostale parove 12. kola Četvrte ŽNL.

Četvrta ŽNL – 12. kolo

Nedjelja, 14. travnja
16:00
Sveti Petar Orehovec: Prigorje – Udarnik
Rasinja: Rasinja – Mladost (V. Raven)
Koledinec: Jadran-Galeb – Bušpan
Križevci: Radnički – Dragovoljac
Gornja Velika: Bilogora – Polet

Tablica Četvrte ŽNL
1. RASINJA – Rasinja 11 8 2 1 31 11 +20 26
2. RADNIČKI – Križevci 11 7 2 2 36 12 +24 23
3. UDARNIK – Zablatje 11 7 2 2 33 16 +17 23
4. DRAGOVOLJAC – Bočkovec 11 7 1 3 32 11 +21 22
5. PRIGORJE – Sveti Petar Orehovec (-1) 11 7 0 4 23 23 0 20
6. BUŠPAN – Kozarevac 11 5 1 5 25 25 0 16
7. BILOGORA – Gornja Velika 11 3 2 6 20 30 -10 11
8. MLADOST /VR/ – Veliki Raven 11 3 1 7 13 25 -12 10
9. JADRAN-GALEB – Koledinec 11 2 0 9 15 25 -10 6
10. POLET – Glogovnica (-1) 11 0 1 10 8 58 -50 0