Utorak, 19. ožujka 2024.

TREĆA HNL Koprivnica poražena u Belišću, glavni sudac je Zelenima poništio izjednačujući pogodak

Nogometaši Koprivnice jučer su gostovali u Belišću kod istoimenog domaćina u sklopu 24. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok.

Na teško gostovanje Zeleni su otišli bez ozlijeđenih Karla Slukića, Lea Hajdinjaka, Maria Gregurine i Slavka Jagarinca, a kako je proteklog tjedna već sada bivši trener Valentin Knapić podnio ostavku, klub je u utakmici protiv Belišća vodio kapetan Bojan Tucaković.

Domaćin je poveo u 65. minuti utakmice, a samo sedam minuta kasnija Zeleni su stigli do izjednačujućeg pogotka. Međutim, glavni sudac dosudio je prekršaj nad domaćim vratarom i poništio pogodak Zelenih. Do kraja susreta Belišće je stiglo do još jednog pogotka i konačne pobjede od 2:0.

Nogometaši Koprivnice novim su porazom ostali na posljednjem mjestu ligaške tablice sa samo 16 bodova.