Četvrtak, 25. travnja 2024.

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici pobijedio Hrvatski dragovoljac

Nogometaši Slaven Belupa jučer su u prijateljskoj utakmici u Zagrebu pobijedili Hrvatski dragovoljac. Farmaceuti su slavili rezultatom 2:1.

Trener Ivica Sertić u tom je susretu prednost dao igračima koji su imali manju minutažu u posljednjim prvenstvenim utakmicama, a nije mogao računati na ozlijeđenog Zirduma koji se još uvijek oporavlja.

Sva tri gola “pala” su u prvom poluvremenu. Slaven je poveo pogotkom Marka Iharoša već u 12. minuti, a osam minuta kasnije na 2:0 povisio je glavom Ivan Dolček. Hrvatski dragovoljac smanjio je na 2:1 golom Tomislava Havojića.

Slaven Belupo sljedeću prvenstvenu utakmicu igrat će u ponedjeljak, 8. travnja kada na koprivnički Gradski stadion “Ivan Kušek Apaš” dolazi Istra 1961.