Subota, 20. travnja 2024.

Današnjim utakmicama kompletirano je uzbudljivo 18. kolo Prve županijske nogometne lige.

Podsjetimo, kolo su jučer otvorili Miklinovec i Tehnika te legradski Graničar i Tomislav-Radnik iz Svetog Ivana Žabna, a detalje sa spomenutih susreta možete pročitati ovdje.

Današnje utakmice u jutarnjem terminu otvorene su općinskim derbijem Bratstva iz Kunovca i Sloge iz Koprivničkog Ivanca.

Vodeći Tomislav iz Drnja u prvom je poluvremenu pokazao da im gostujući Osvit teško može poremetiti planove, a pogotcima Manojlovića (2) i Blažotića, Drnjanci su na predah otišli s 3:0. U nastavku susreta Đelekovčani su se pokušali vratiti u utakmicu u posljednjim minutama, a iako su postigli dva pogotka, Tomislav je slavio s konačnih 3:2.

Favorizirani Borac iz Imbriovca slavio je na gostovanju kod Kalinovca s 4:1. Pogotke za Borac postigli su Rajić, Matijašec, Kovačić i Krušelj.

Novigradska Drava osvojila je nova tri boda, a danas su na domaćem terenu pobijedili Prekodravac iz Ždale s 2:1. Hlebinska Lipa uspjela je iskoristiti prednost domaćeg terena i pobijediti molvarsku Mladost s 2:1.