Utorak, 23. travnja 2024.

Danas su odigrani susreti izrazito uzbudljivog 18. kola Četvrte hrvatske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

U derbiju kola, Tehničar iz Cvetkovca na Starom bregu ugostio je đurđevački Graničar, a kišno vrijeme nije spriječilo da se na utakmicu odazove oko 200 gledatelja. Tehničar je poveo u 35. minuti utakmice preko Alena Mileka i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. U nastavku susreta nogometaši Tehničara tražili su i drugi pogodak, a upornost im se isplatila u 87. minuti utakmice kada je s bijele točke za konačnih 2:0 pogodio Kruno Lovrek.

Spomenimo kako se na utakmici prikupilo 2200 kuna za obitelj Čirković iz Subotice Podravske kojoj je nedavno u požaru izgorjela kuća.